Nero Burning ROM

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

CD/DVD/Blu-ray Disk Yazma, Kopyalama, Ripleme ve Koruma Programı

Nero Burning ROM 2016,  CD-DVD-Bluray yazma programları arasında en gelişmiş olanı ve en iyisidir. Sizde Nero Burning ROM yazılımını ücretsiz denemek istiyorsanız 15 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Nero Burning ROM Türkçe dil desteği sunmaktadır. Profesyonel anlamda disk üzerine yazma ve kopyalama için tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Windows 10 ve diğer sistemler ile uyumludur.

CD’ler, DVD’ler ve Blu-ray Diskleri sadece birkaç dakika içinde hazırlayabilirsiniz. Yazmanın dışında ses CD’lerini istediğiniz formatlara dönüştürebilir. MP3, AAC, FLAC, APE kaliteli ses formatları destekler. Ses CD’lerini ripleme özelliği mevcuttur. Ve dahası, Nero Burning ROM otomatik olarak ilgili şarkı başlıkları, bant adları ve çok daha fazla ayrıntıya yer veriyor.

Sevdiğiniz şeyleri kopyalamak ister misiniz? Müzik, video CD veya DVD’lerin kopyalarını yapmak çok kolay olacak. Gelişmiş yakma teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolar sorunsuz bir şekilde yazdırılır. Hatta akıllı telefon veya tabletten doğrudan dosya yazdırabilirsiniz. Ses CD’lerinden doğrudan müzik videoları yazdırabilir etkileyici bir ses ve tasarım sonuçları için otomatik ses geliştirme, ses filtreleri gibi özellikleri deneyin.

Nero Burning ROM en can alıcı özelliği ise, SecurDisc Teknolojisi, CD, DVD ve Blu-ray disklerinizi koruma altına alacaktır. Size ait olduğunu göstermek için elektronik imza ile birlikte geliyor. Veri CD’lerini parola koruması ekstra güvenlik altına alabilirsiniz.

Evet daha ne olsun. Nero Burning ROM ile CD/DVD yazma, kopyalama, müzik dosyaları ripleme, CD-DVD’lerin güvenliğini sağlama ve daha bir çok gelişmiş özellikleri ile harikalar yaratıyor. 15 günlük deneme sürümünü hemen indirin ve Nero’nun yeni dünyasına adım atın.

Nero Burning ROM 2016 sürümü Windows 7 SP1 Home Premium, Professional veya Ultimate (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit),  Windows 10 (32/64 bit) sistemleri ile uyumludur.

Nero Burning ROM İçin Yorum Yap