Netcam Studio (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kamerasını güvenlik kamerasına çeviren gözetim sistemi uygulaması

Netcam Studio webcam ve ağ kameralarının izlenmesi için ücretsiz bir programdır. Windows hizmeti veya Sistem Tepsisi uygulaması olarak çalışabilir. Bu uygulamanın hareket, ses ve hız algılama özellikleri var. Hareket algılanmadan 2 saniye önce kayda başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Popüler WebcamXP ve Webcam 7’in yaratıcılarından Moonware Studios, daha iyi performans için yeni bir mimari ve grafik kullanıcı arayüzü dışında, önceki web kamerası yazılımlarına benzeyen yeni bir ürün geliştirdi. Yapılandırmayı kolaylaştırmak için desteklenen ve önceden yapılandırılmış ağ kameralarının büyük bir listesini bekleyebilirsiniz. Eğer özelliklerle donatılmış bir video gözetim yazılımı arıyorsanız, Netcam Studio cevabını veriyor. Bir video gözetim yazılımında bulunan ortak özelliklerin yanı sıra Netcam Studio, ses algılama, plaka tanıma, bulut ve NAS için senkronizasyon kayıtlarına sahiptir.

Netcam Studio için hem Net Framework 4 hem de VLC Media Player gereklidir. Ücretsiz sürümü, zaman kaplamayla güzel bir şekilde harmanlanmış kaydedilmiş videonun altında Netcam Studio logosunun bir filigranını yerleştirir.

NetCam Studio ile ne yapabilirsiniz;

Uzaktan İzleme

İnternet varsa nerede olursanız olun, hızlı bir şekilde son uyarıları inceleyebilir ve gerçek zamanlı olarak kamera görüntülerini izleyebilirsiniz. Tarayıcınızda veya NetCam Studio Windows İstemci gibi tam özellikli istemcisi kullanıyorsanız telefon ile kontrol edebilirsiniz.

Hareket ve Hız Algılama

Hareket ve hız algılama algoritması NetCam Studio gerektiğinde sadece tepki algılar. Ayarlar kullanarak hareket veya hız algıladığı zaman programın neler yapabileceğini özelleştirebilirsiniz.

Ses Algılama

Sadece hareket değil, ses algılama tekniği de mevcut. Mikrofon veya ses özellikli ağ kameraları varsa, NetCam Studio en kısa sürede bir ses tespit ederse, trigonometrik işlemleri dinleyebilirsiniz.

E-posta ve SMS bildirimleri

E-posta veya SMS bildirimleri alarak doğrudan telefonunuza planlanan dönemlerde izlenen bölgede neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz. Zamanında bilgi almak gerekli önlemleri almanızı sağlıyor.

Netcam Studio Server 4 kamera kullanımı için ücretsizdir. Ücretsiz sürümü tüm özelliklerine erişim ve kişisel kullanım için tasarlanmıştır.

Lisans ya da üyelik, telefon ya da tablet üzerinde hareket algılama ve uzaktan izleme gibi özellikleri kullanmak için gereklidir. Ücretsiz sürümü dışında çekilen fotoğraf ve videoları NetCam Studio logosu seçeneği tüm fonksiyonları içerir.

Resmi NetCam Studio Clients ücretsizdir ve gerektiği kadar birçok cihaz monte edilebilir. Web API kendi müşteri oluşturmak için ya da herhangi bir programlama dilinde diğer uygulamalar ile çalışmak için size olanak sağlar.

Netcam Studio (64 Bit) Hakkında Yazılar

Netcam Studio (64 Bit) İçin Yorum Yap