NETDİSK (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.6
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin NETDİSK Uygulaması

NETDİSK, dosyaları yedekleyip her an her yerden dosyalara ulaşmayı sağlayan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için Türk Telekom tarafından geliştirilen ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Bulut depolama alanı gibi dosyaları NETDİSK’e yükleyin ve bilgisayardan, Android telefon ve tabletten, iOS cihazlardan dosyalara erişim sağlayın. Depolanan dosyalar senkronize edilir ve her cihazdan NETDİSK hesabınızı açarak ulaşabilirsiniz.

NETDİSK tüm cihazlar için ücretsiz 2GB depolama alanı sunar. Dilerseniz uygun ücretler karşılığında depolama alanını artırabilirsiniz. NETDİSK ile dosyaları yedekleyerek kaybolma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

iPhone, iPad için NETDİSK uygulaması ile farklı cihazlardan yedeklenen dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Dosyalarınızı anahtar kelime ile arayıp bulabilirsiniz. Cep telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları anında yükleyebilirsiniz. Dosyaları istediğiniz kişiler ile kolayca paylaşabilirsiniz. Tüm fotoğrafları albüm halinde görüntüleme desteği içerir.

NETDİSK (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap