NetLimiter

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.29.0
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Trafiğini İzleme ve Kontrol Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

NetLimiter 4, Windows işletim sistemi için tasarlanmış, son internet trafiğini denetleme ve gelişmiş en iyi ağ izleme ve kontrol programlarından biridir. Uygulamalar veya hatta tek bir bağlantı için indirme / yükleme aktarım hızı sınırlarını ayarlamak ve kendi internet trafiğini izlemek için NetLimiter kullanabilirsiniz.

Benzersiz özellikleri ile beraber, NetLimiter istatistiksel internet araçları ile dolu kapsamlı bir set sunuyor. Gerçek zamanlı trafik ölçümü ve uzun vadeli uygulama başına internet trafiği istatistiklerini kapsamaktadır.

Kendi bilgisayarlarınız tarafından gelen ve giden internet trafiğini izlemek ve kontrol etmek, bağlı cihazlar veya programlar tarafından kullanılan upload ve download transfer hızlarını sınırlama yapmak mümkündür. Bu ürün, internet istatistiklerini görüntülemek için kullanılan araçlar ile dolu büyük bir koleksiyon sunuyor.

Ağ izleme ve kontrol programı arayanlar için NetLimiter iyi bir seçim olacaktır. İnternet trafiğini kontrol etmek ve tüm trafiği takip etmek artık mümkün olacak. NetLimiter deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. NetLimiter ve benzeri ağ araçlarına göz atabilirsiniz.

NetLimiter İçin Yorum Yap