NetSetMan

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.3
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Ağ Yöneticisi

NetSetMan, Windows bilgisayarda sürekli olarak ağ yapılandırmasından kurtulmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe ağ yönetici programıdır. Farklı ağ ortamlarında aynı ayarları yapmak yerine program ile her şey hazır olacaktır.

Program ile 6 farklı ağ profili oluşturabilir ve bulunduğunuz ortama uygun olan profili seçerek kolay ve hızlı bir şekilde ağ ayarlarını yapmış olursunuz. Programın amacı sürekli ağ ayarları yapmak yerine bir defa ağ ayarları oluşturup daha sonra oluşturulmuş bu ayarları hemen yükleyebilirsiniz.

NetSetMan ile yapacağınız ayarlamalar da IP adresi, Alt ağ maskesi, Varsayılan ağ geçidi, Diğer DNS sunucusu, Bilgisayar adı, Çalışma grubu bilgileri girerek farklı profiller oluşturabilirsiniz. Daha sonra farklı ortamlarda bu profillerden birini seçerek daha önceden hazırlanmış ayarlamaları otomatik olarak yüklemiş olursunuz.

NetSetMan ile hazırladığını profilleri daha sonra yönetebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Belirli alanlara gerekli bilgileri girerek kolayca tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.

NetSetMan ağ ayarları yöneticisi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-64 bit sistemler ile uyumludur.

NetSetMan İçin Yorum Yap