NetSpot

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.1.530
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için WiFi bulma, analiz yapma, kapsama alanını görüntüleme ve sorun giderme

NetSpot, kablosuz ağlarınızı görselleştirmenize, yönetmenize, sorun gidermenize, denetlemenize, planlamanıza ve dağıtmanıza yardımcı olur. Program, evinizin veya ofisinizin farklı alanlarındaki kablosuz kapsama alanını ve sinyal gücünü görselleştirmek için bir ağ anketi yapmanıza olanak tanır.

Kablosuz ağları izlemek/görüntülemek, yönetmek, gidermek, denetlemek, planlamak ve dağıtmak için NetSpot kullanın. Bir ağ sitesi anketi başlamadan önce ofis planınızı veya alan haritanızı yüklemeniz yeterlidir ve haritada olduğunuz yeri gösterir ve NetSpot kablosuz sinyali hemen ölçmeye başlar. Hareket edebilir ve alanın tamamı için Wi-Fi verileri toplayabilirsiniz.

NetSpot ile elde ettiğiniz görsel Wi-Fi haritası, tüm ölü bölgelerin kapsama olmadan görünmesini ve etkin nokta yerleşimlerini optimize etmenizi sağlar. NetSpot, bölgenizdeki mevcut kablosuz ağları kolayca tanımlamak için bir Wi-Fi tarayıcı olarak da kullanılabilir.

Wi-Fi kapsamını analiz edin

NetSpot, Mac ve Windows için en kolay yerel kablosuz site anket yazılımdır. Bir ağ sitesi anketi başlatmadan önce ofis planınızı veya alan haritanızı yüklemek için birkaç tıklamanız yeterlidir. Başlamak için haritada olduğunuz yeri işaret etmeniz yeterlidir ve NetSpot kablosuz sinyali hemen ölçmeye başlar. Hareket edebilir ve tüm alanın Wi-Fi verilerini toplayabilirsiniz.

Artık radyo sinyali sızıntılarını analiz etmek, gürültü kaynaklarını keşfetmek, kanal kullanımını haritaya çıkarmak, etkin erişim noktalarını bulmak vb. Için gerekli tüm bilgiye sahipsiniz.

Wireless/Kablosuz ağı görselleştirme

Verimlilik açısından, Wi-Fi ağınızın doğru şekilde yerleştirildiği ve kablosuz kanalların doğru bir şekilde atandığı sıcak noktalar gerekir.

NetSpot ile elde ettiğiniz görsel Wi-Fi haritası, tüm ölü bölgeleri kapsama almadan görmenizi ve etkin noktaların yerleşimlerini optimize etmenizi sağlar. Kanalların yükünü ayarlayabilir ve bunların daha iyi nasıl kullanılacağına karar verebilirsiniz.

Wireless/Kablosuz ağ planlaması

NetSpot, Wi-Fi planlaması için inanılmaz bir kablosuz anket aracıdır: bir harita yükleyin, bazı kablosuz site anketi verileri toplayın ve ağınızın kapsamlı bir ısı haritasını oluşturun.

Artık her bir kanalı ayrı olarak izlemek pasta yapmanız kadar kolaydır. Kablosuz ağları olmayan boş bir kanalı bulduğunuzda, bu yeni bir Wi-Fi ağı için en uygun seçimdir. NetSpot ayrıca minimum sinyal-gürültü oranı ile yeni Wi-Fi sıcak noktaları için kanalları kolayca seçmenizi sağlar.

Kablosuz ağlarla ilgili sorunları giderme

Yeni Sorun Giderme görselleştirmeleri sayesinde, bağlantı ve kablosuz girişim sorunlarını kolayca ve çabucak tespit edebilir, aşırı gürültülü kaynaklar bulabilir, Wi-Fi yapılandırma sorunlarını çözebilir ve NetSpot PRO tarafından görselleştirilen her sayı hakkında otomatikleştirilmiş profesyonel tavsiyeler alabilirsiniz.

MacOS ve Windows için profesyonel Wi-Fi analizi, ağ planlama ve sorun giderme uygulaması.

NetSpot (Mac)
Mac için WiFi bulma, analiz yapma, kapsama alanını görüntüleme ve sorun giderme

NetSpot Hakkında Yazılar

NetSpot İçin Yorum Yap