NetTraffic

Sponsorlu Bağlantılar
1.37.1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Ağ Trafiği İzleme, Takip ve Kontrol Programı

NetTraffic, Windows bilgisayarlar için ücretsiz gerçek zamanlı ağ trafiği izleme, takip ve kontrol programıdır. NetTraffic kullanımı kolaydır ve bir çok özelleştirme sunar. Gerçek zamanlı grafikler ve istatistikler gösteriler her saniye güncellenir. Bu şaşırtıcı araç ile kolayca ağınızı izleyebilirsiniz.

NetTraffic indirdikten sonra, herhangi bir yüklemelere gerek olmadan direkt çalıştırabilirsiniz. Sistem tepsisinden başlatın ve NetTraffic simgesini tıkladığınızda gerçek zamanlı internet trafiğini görüntüleyen küçük bir pencere gösterecektir.

Üç grafik aynı anda çizilir; indirme hızı, yükleme hızı ve toplam. Bu küçük grafik size bilgisayarınızdaki ağ durumu hakkında belirgin bir fikir verir. Eğer bilgisayarınızın ekranında bu pencereyi görmüyorsanız, o zaman bir widget gibi ekranda sabitleyebilirsiniz. Ama isterseniz istediğiniz zaman bu pencereyi kapatabilirsiniz.

Bu yazılımın başka bir şaşırtıcı özelliği, gerçek zamanlı sayısal istatistikler sunmasıdır. Bağlam menüsünden istatistiklerini açabilirsiniz. İstatistikler çeşitli kullanışlı ayrıntıları görüntülemek ve gerçek zamanlı olarak bunları güncellemeye devam eder.

NetTraffic ile ayarlanan tüm verileri sıfırlayabilir ve bilgisayara bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. Yazılım çok iyi bir ölçüde özelleştirilebilir.

Varsayılan olarak Windows ile başlar, ama isterseniz bu ayarı değiştirebilirsiniz. Güncelleştirme aralığı varsayılan olarak 1000 ms, ama çok özel bir değere değiştirilebilirsiniz.

Grafik şeffaflık seçebilir ve dahası hatta grafiğin farklı bileşenlerin rengini değiştirebilirsiniz. Sen hızları ölçmek için arka plan renkleri ve hatta birimleri değiştirebilirsiniz. Hattı ve Bar grafiği olan mevcut iki grafik türü vardır, ayarlardan bunlardan birini seçebilirsiniz.

NetTraffic kullanışlı özellikler ve iyi bir arayüz ile iyi bir ağ izleme aracıdır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Sizde internet ağ trafiğini takip etmek için ücretsiz bir program arıyorsanız bu yazılımı deneyebilirsiniz.

NetTraffic İçin Yorum Yap