NetworkMiner

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ağ Adli Analizi Programı

NetworkMiner ücretsiz Ağ Adli Analiz Aracı (Network Forensic Analysis Tool (NFAT)) ağ üzerine herhangi bir trafik yükü koymadan işletim sistemlerini, oturumlarını, hostname, açık portlar vb tespit etmek için pasif network sniffer (ağ yakalayıcı) / paket yakalama aracı olarak kullanılabilir.

NetworkMiner off-line/çevrimdışı analiz için PCAP dosyalarını ayrıştırmak ve PCAP dosyalarından iletilen dosya ve belgeleri yeniden oluşturmak/tekrar kurmak için yardımcı olacaktır.

NetworkMiner ağdaki trafiği ile ilgili veri toplamaktan ziyade ağdaki bilgisayarların (örneğin adli delil olarak) verilerini toplar. Ana kullanıcı arayüzü görünüm hostname bilgilerinden ziyade paket bilgilerine odaklanır.

NetworkMiner Free ücretsiz sürümünde PCAP dosyaları ayrıştırmak, PCAP-over-IP alma özellikler içermektedir. Sizde Windows bilgisayarlar için ağ adli analiz programı arıyorsanız NetworkMiner yazılımını deneyebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

NetworkMiner İçin Yorum Yap