Nextgen Reader (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Nextgen Reader Uygulaması

Nextgen Reader, Windows Phone mobil cihazlar için en iyi RSS okuyucu uygulamalarından biridir. Windows Mağaza üzerinde hızlı, temiz ve güçlü bir RSS haber okuyucudur (evrensel uygulama). Oturum açın, bir kez satın aldıktan sonra birden fazla cihaz üzerinde (Mobil, PC veya Tablet) kullanabilirsiniz. Her cihaz için ayrı ayrı satın almanız gerekmez.

Feedly istemcisi üzerinden çalışır. Feedly hesabı dışında başka bir hesaptan kullanıma izin vermiyor. Okumak istediğiniz haberi ve kaynağı uygulamanın kendi içinde okuyabilirsiniz. Uygulama dışına bağlantı vermez.

Windows Phone için kullanımı kolay ve güzel bir RSS okuyucu arıyorsanız Nextgen Reader uygulamasını satın alabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına da bakıldığı zaman başarılı bir uygulama olduğu ortada.

Nextgen Reader renk desenli koyu veya açık bir tema seçmenize imkan tanır. Standart üç bölme düzeni ile güzel bir tablo görünümü sunuyor. Ekrandan başlatmak için çoklu canlı karo sabitleme desteği içerir. 3 bölme görünümde tam klavye desteği sunuyor (“?” tuşuna basın). Varsayılan RSS besleme yönetimi: özet, tam makale veya web sayfası.

Nextgen Reader (Windows Phone) İçin Yorum Yap