Nimbus Capture (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome İçin Ücretsiz Ekran Görüntüsü ve Videosu Kaydetme Uzantısı

Nimbus Capture, Chrome tarayıcısı için tasarlanmış web sayfasının tamamını veya herhangi bir bölümünü yakalamak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe ekran yakalama uzantısıdır. Sadece ekran görüntüsü yakalamak değil ayrıca ekran videosu kaydetmek için de yardımcı olacaktır.

Uzantı yakaladığınız ekran görüntüleri düzenlemek içinde editör araçları içermektedir. Tamamen veya kısmen tarayıcı penceresi ya da web sayfasını yakalamak için imkan sağlar.

Tarayıcı üzerinde kullanabileceğiniz ve çeşitli yakalama seçenekleri için Nimbus Screenshot and Screencast uzantısı iyi bir yardımcı olacaktır. Tüm web sayfasını veya gerekli bir bölümü yakalamayı sağlar. Tüm tarayıcı penceresini yakalayabilir, diğer programların tarayıcı penceresini yakalayabilir, hızlı bir şekilde site fragmanını yakalayabilir, diğer aktif programlardan video kaydetme, sıfırdan kendi çizim ve modelinizi oluşturma gibi yakalama seçenekleri vardır.

Bunları yanı sıra, yakaladığınız ekran görüntülerin farklı desen ve yazı kutularını yapıştırma, ekran görüntülerini yeniden boyutlandırma ve kırpma, ekran görüntülerine oklar ve çıkartmalar ekleme, ekran görüntüleri üzerine yazı yazma gibi düzenleme seçenekleri içerir.

Nimbus Capture uzantısı ile yakaladığını ekran görüntüleri JPG ve PNG biçiminde kaydedebilirsiniz. Ayrıca yakaladığınız görüntüleri Google Drive’a kaydedebilir veya diğer uygulamalar üzerinden paylaşabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Google Chrome web tarayıcısında ekran görüntüsü yakalama ve ekran videosu çekmek için ücretsiz ve Türkçe bir uzantı / eklenti arıyorsanız Nimbus Screenshot and Screencast denemenizi tavsiye ederim. Ekran yakalamanın yanı sıra düzenleme aracı sayesinde gerçekten başarılı bir uzantı olduğunu söylemek isterim. Bu uzantıyı ücretsiz olarak Chrome tarayıcısına yükleyin ve kullanın.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Nimbus Capture (Chrome) İçin Yorum Yap