Nimbus Capture (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ekran Yakalama Programı

Nimbus Capture, belirli bir alanı veya tam ekranı yakalamak ve ekran videosu kaydetmek için kullanabileceğiniz Windows sistemler için ücretsiz bir ekran yakalama programı. Yakaladığınız görüntüleri direkt olarak bilgisayara kaydedebilir, Google Drive’a yükleyebilir, panoya kopyalayabilir veya yazdırabilirsiniz.

Programı sizi sınırlamadan uzak farklı kullanımda ekran yakalama seçenekleri içermektedir. Tüm sayfayı, sayfanın görünen kısmını, seçilen alanı, tarayıcı penceresini ve boş alanı yakalama gibi ekstra seçenekler içermektedir. Ayrıca yakaladığınız ekran görüntülerini düzenlemek için yardımcı araçlar da içermektedir.

Yakaladığınız görüntüleri düzenlemek ve görüntülere çeşitli desenler, yazı, oklar ve çizgiler ekleyebilirsiniz. Ekranın dış kısımlarını bulanıklaştırma, yeniden boyutlandırma ve kırpma gibi seçenekler de mevcuttur. Tam fonksiyonlu çok amaçlı editörü sayesinde yakaladığınız görüntüleri kolayca düzenleyebilirsiniz. Böylece ekstra bir görüntü düzenleme programına gerek yoktur.

Nimbus Capture ile ekran görüntüsü almanın yanı sıra ekran videosu çekmek de mümkündür. Örneğin bir eğitim videosu hazırlamak için faydalı olacak güzel bir programdır.

Masaüstü ekran görüntüsü almak ve ekran videosu kaydetmek için ücretsiz ve kullanışlı bir program arıyorsanız Nimbus Capture iyi bir yardımcı olacaktır. Ücretsiz olarak indirin ve kullanmaya başlayın.

Nimbus Capture (Windows) İçin Yorum Yap