Ninniler (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ninniler Uygulaması

3.14/5, Toplam: 7 kişi

Ninniler, Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz ve Türkçe ninni uygulamasıdır. Uygulama sayesinde sizde çocuğunuz mışıl mışıl uyuyacak. Uygulamada yer alan ninnileri hem çocuğunuzu uyutmada kullanabilir veya isterseniz ise zil sesi de yapabilirsiniz.

Kınalı bebek, annesi kurban olsun, atem tutem men seni, benim annem, dandini dandini, eşekli ninni, fış fış kayıkçı, gel anne kucağıma, bol soğanlı börülce, mama getir babası gibi toplamda on iki adet ninni bulunmaktadır.

Ninniler çocukların uyumasında en önemli etken olarak göze çarpmaktadır. Bundan dolayı anne babaların en büyük yardımcısı elbette ninnilerdir.

Sizde çocuğunuzu ister uyutmak için isterseniz ise de susturmak için teknolojinin size sağladığı bu tür avantajları kullanın rahat edin. Eğer ninni söyleme kabiliyetiniz varsa tamam, ama olmadığını düşünüyorsanızsa yardım alabilirsiniz. Uygulama içerisinde 10 tanenin üzerinde ninni mevcuttur. Çocuklar üzerinde büyük etkiye sahip olan bu türküleri okuyarak, çocuğunuzun uyumasını, sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Akşamlar iş çıkışı çok yorgun oluyorsanız ve ninni söyleyecek kadar iyi değilseniz, uygulama ile çocuğunuza farklı ninniler dinleterek uyutabilirsiniz.

Ninniler (Android) İçin Yorum Yap