Noah Camera (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.15
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Noah Camera Uygulaması

Noah Camera, filtrelenmiş selfie çekmek için özelleştirilmiş kamera uygulamasıdır. Canlı filtreli selfie çekmek veya fotoğraf çektikten sonra filtre uygulamak ve kolayca sosyal medya üzerinde paylaşmak için kullanabileceğiniz Android mobil cihazlar için ücretsiz en iyi ve eğlenceli kamera uygulamalarından biridir.

Noah Camera, aslında Facebook Messenger ve Instagram için optimize edilmiş bir selfie uygulamasıdır aslında. 100’den fazla gerçek zamanlı filtre ile selfie çekmek için tasarlanmıştır. Ruh halinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır. Canlı filtre ile fotoğraf çekmeden önce filtreler ile selfie önizlemesi yapabilirsiniz. Bu sayede en uygun filtreyi seçerek fotoğraf çekmeyi sağlar.

Noah Camera uygulaması sohbet ederken Facebook Messenger’da arkadaşlarınıza kolayca selfie gösterebilir ve paylaşabilirsiniz. Özellikle Instagram’da takipçileriniz için kolay ve hızlı selfie çekmek ve paylaşmak amacıyla geliştirilmiştir. Programın asıl amacı sohbet ederken kolayca selfie çekip ve paylaşmak. Hem zamandan tasarruf sağlar hem de filtreler uygulayarak fotoğraflara daha güzel görünüm kazandırarak ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Sessiz kamera özelliği sayesinde toplum içerisinde sıkılmadan ve utanmadan sessizce selfie çekmek isteyenler için yardımcı olacaktır. Sessiz modu sayesinde deklanşör sesi çıkmadan fotoğraf çekin.

Noah Camera (Android) İçin Yorum Yap