Nokia Care Suite

Sponsorlu Bağlantılar
5.6.134
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Telefon Yazılım Güncelleme ve Sorun Giderme Programı

4.12/5, Toplam: 25 kişi

Nokia Care Suite, Nokia telefon sorunlarını gidermek için bir çok modül ve yardımcı araçlar içeren, Nokia telefon yazılım güncellemeleri için Nokia tarafından sunulan ücretsiz müşteri destek aracıdır.

Bu program aslında Nokia cep telefonları tamir etme/onarma ve deneyimli Nokia’nın resmi teknisyenleri ve ortakları için tasarlanmıştır. Daha sonra Nokia müşterilerine de destek olması için, kamuya açık bir hale getirmiştir. Artık Nokia vep telefonu kullanıcıları, telefon sorunlarını giderme, kalıcı donanım zararlarını önleme ve yazılım güncelleme gibi işlemleri kendileri yapabilir.

Nokia Care Suite; Sigorta (Fuse), Çoklu IMEI Okuyucu (Multi IMEI Reader), Çoklu Yazılım Güncelleme (Multi Software Updater) ve Ürün Destek Aracı (Product Support Tool) olmak üzere 4 modül içerir.

Not: Nokia Care Suite programını kullanırken çok dikkatli olmanız önerilir. Nokia Care Suite telefon yazılımını güncelleme ve telefon verilerinizi yedekleme yapabilirsiniz. Nokia Care Suite özelliklerine kısaca bakalım; DEAD USB kurtarma, gelişmiş Self testi, verileri yedekleme, Multi flash desteği, Nokia Care sunucularından doğrudan yazılım indirme (hızlı ve güvenli) sağlıyor.

Nokia Care Suite programı Windows 32 bit / 64 bit ile uyumludur.

Nokia Care Suite” İçin 2 Cevap

Nokia Care Suite İçin Yorum Yap