Nokia Link

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için Nokia Link, Nokia N9 İçin Dosya Yöneticisi

4.67/5, Toplam: 3 kişi

Windows PC için Nokia Link, Nokia N9 telefon için ücretsiz ve Türkçe dosya yöneticisidir. Nokia N9 telefondan bilgisayara resim, müzik, video aktarma veya bilgisayardan N9 telefona resim, müzik, video atma için kullanabileceğiniz küçük bir programdır.

Telefon üzerinde dosyaları taşımak, veya yeni bir klasör oluşturmak her zaman zor olmuştur. Ancak bu işlemleri bilgisayar üzerinde yapmak da her zaman çok kolay olmuştur. Bu nedenle Nokia tarafından geliştirilen Nokia Link uygulaması Nokia N9 telefonları bilgisayara bağlayarak, telefonunuz üzerinde her şeyi yapmayı sağlamaktadır. Nokia N9 telefondaki resimleri, müzikleri, belgeleri veya herhangi bir dosyayı bilgisayara aktarma veya bilgisayardan telefona aktarma yapmak daha kolay olacaktır. Ayrıca telefondaki dosyaları kolay bir şekilde düzenlemek de mümkündür.

Nokia Link programı sayesinde tüm medya dosyalarını bilgisayar ile telefon arasında aktarma yapabilirsiniz. Sadece telefon üzerinde dosya yönetimi kolay değildir. Hem bilgisayardan telefona bir dosya aktarma sinir bozucu oluyor ve sorunlar çıkabiliyor. Ama bu program sayesinde dosya taşıma işlerini daha kolay ve hızlı yapabileceksiniz.

Nokia Link İçin Yorum Yap