NoMachine (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
5.0.58
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantı ve PC Kontrol Programı

NoMachine çok hızlı bir şekilde Android mobil cihazlardan uzaktan bağlantı yaparak Mac veya Windows bilgisayarı yönetmek ve kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz uzaktan bağlantı programıdır. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayara ulaşmak ve sanki karşınızdaymış gibi üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Uzaktan masaüstü paylaşım yaparak sistem sorunların çözümü artık daha kolay hale gelecektir. Bilgisayarınızda çalışan tüm dosyalar, masaüstü uygulamalar ve diğer programlar ile çalışmayı sağlar.

Herhangi bir sınır olduğunu düşünmeyin. Uzaktan bilgisayarda canlı ses ve video keyfini çıkarın. Nerede olursanız olun DVD, TV, Hulu veya YouTube videoları izleyin. Ya da animasyon modelleri işleyin. Bilgisayarınızı taşımadan dosyalara, videolara veya sunumlara ulaşmak istiyorsanız NoMachine tam sizlik bir programdır. ihtiyacınız olan dosyaları paylaşmak, sorunların giderilmesinde yardımcı olabilirsiniz. Hepsi güvenli ve sizin kontrolünüz altında olacaktır.

Gerçekten de NoMachine sınır tanımıyor. Yerel bir yazıcıya uzak bilgisayarda bulunan bir dosyayı yazdırabilirsiniz. Ya da tam tersini yapmak mümkündür. Diğer masaüstüne herhangi bir aygıttan takın. Fiziksel orada sanki Kalem Sürücüler, tarayıcılar ve tüm diskleri kullanıma hazırdır. Kalem Sürücüler, tarayıcılar ve tüm diskler her zaman kullanıma hazır olacaktır.

Uzaktan bilgisayarı kontrol etmek, bilgisayarda bir şeyler yazdırmak veya USB / DVD sürücüdeki dosyalara erişim sağlamak ve daha bir çok eylem seçenekleri ile harika bir programdır. Android için NoMachine programı ile kolayca ve hızlı bir şekilde uzaktan bilgisayarları kontrol edin.

NoMachine İndir (Windows)
Windows İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantı ve PC Kontrol Programı
NoMachine İndir (MAC)
MAC İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantı ve PC Kontrol Programı
Android mobil cihazlar ile uzaktan bağlantı sağlayarak bilgisayarı kontrol etmek için harika bir programdır.

NoMachine (Android) İçin Yorum Yap