NoMachine (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.7_7
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantı ve PC Kontrol Programı

NoMachine çok hızlı bir şekilde uzaktan bağlantı yaparak Mac OS X bilgisayarı yönetmek ve kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz uzaktan bağlantı programdır. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayara ulaşmak ve sanki karşınızdaymış gibi üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Uzaktan masaüstü paylaşım yaparak sistem sorunların çözümü artık daha kolay hale gelecektir.

Herhangi bir sınır olduğunu düşünmeyin. Uzaktan bilgisayarda canlı ses ve video keyfini çıkarın. Nerede olursanız olun DVD, TV, Hulu veya YouTube videoları izleyin. Ya da animasyon modelleri işleyin. Bilgisayarınızı taşımadan dosyalara, videolara veya sunumlara ulaşmak istiyorsanız NoMachine tam sizlik bir programdır. ihtiyacınız olan dosyaları paylaşmak, sorunların giderilmesinde yardımcı olabilirsiniz. Hepsi güvenli ve sizin kontrolünüz altında olacaktır.

Gerçekten de NoMachine sınır tanımıyor. Yerel bir yazıcıya uzak bilgisayarda bulunan bir dosyayı yazdırabilirsiniz. Ya da tam tersini yapmak mümkündür. Diğer masaüstüne herhangi bir aygıttan takın. Fiziksel orada sanki Kalem Sürücüler, tarayıcılar ve tüm diskleri kullanıma hazırdır. Kalem Sürücüler, tarayıcılar ve tüm diskler her zaman kullanıma hazır olacaktır.

Uzaktan bilgisayarı kontrol etmek, bilgisayarda bir şeyler yazdırmak veya USB / DVD sürücüdeki dosyalara erişim sağlamak ve daha bir çok eylem seçenekleri ile harika bir programdır. NoMachine her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir.

Mac OS X sistemler için en iyi ve kapsamlı uzaktan masaüstü bağlantı ve PC kontrol programlarından biridir

NoMachine (MAC) Hakkında Yazılar

NoMachine (MAC) İçin Yorum Yap