nomacs

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz Resim (Fotoğraf) Görüntüleyici

3/5, Toplam: 3 kişi

nomacs, çoklu platformları destekleyen ücretsiz, açık kaynaklı bir resim görüntüleyicisidir. RAW ve psd görüntüleri dahil olmak üzere tüm yaygın görüntü formatlarını görüntülemek için kullanabilirsiniz.

nomacs, küçük resimler, meta veriler veya histogram gibi ek bilgileri görüntüleyen yarı saydam widget’lara sahiptir. Bir dizine ayıklanabilen zip veya MS Office dosyalarındaki görüntüleri tarayabilir. Resim ile saklanan meta veriler görüntülenebilir ve resimlere notlar ekleyebilirsiniz. Geçerli klasörün küçük bir önizlemesi, klasörler arasında geçiş yapılmasına izin veren bir dosya gezgini panelinin yanı sıra dahil edilmiştir. Bir dizin içinde bir dosya filtresi uygulayabilirsiniz, böylece sadece dosya adlarının belirli bir dizesi olan veya normal bir ifadeyle eşleşen resimler görüntülenir. Önbelleği etkinleştirme, görüntüler arasında anında geçiş yapmaya izin verir.

Nomacs, parlaklık, kontrast, doygunluk, renk tonu, gama, pozlamayı ayarlamak için görüntü işleme yöntemlerini içerir. Sahte renk görüntüleri oluşturmaya izin veren bir yalancı renk fonksiyonuna sahiptir. Nomacs’ın eşsiz bir özelliği, çoklu örneklerin senkronizasyonu. Bu özellik sayesinde görüntüleri aynı pozisyonda yakınlaştırarak ve / veya kaydırarak, hatta farklı opaklıkla üst üste getirerek kolayca karşılaştırabilirsiniz.

nomacs İçin Yorum Yap