Norton Security (Norton Antivirus)

2015

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 123.43 MB
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 250

Norton Security (Norton Antivirus); Gelişmiş Virüs Koruma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Norton Security (eski adıyla Norton Antivirus) 2015, sisteminizi virüs tehlikelerine karşı korumak için geliştirilen en iyi Türkçe antivirüs programlardan biridir. Norton Antivirus virüs, malware, spyware, adware, truva atları ve diğer tüm casus yazılımlara karşı koruma sağlar.

Norton Antivirus, tüm tehlikelere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Online olarak yaptığınız tüm işlemlerde kimlik avı hırsızlığına karşı koruma sağlar. Sosyal paylaşım sitelerinde casus yazılımları engeller.

Bilgisayarınıza bir dosya indirdiğiniz zaman, otomatik olarak hızlı bir şekilde bu dosyayı tarar. Eğer tehdit içeren bir dosya ise hemen siler. Norton Antivirus casus yazılımların bilgisayara yüklenmesini engeller. Tarayıcı koruması mevcuttur. Herhangi bir casus yazılım barındıran web sitelere giriş yapılmasını engeller.


Norton Security programının kullanıcılar için sunduğu en yararlı özellik ise, bulut tabanlı olmasıdır. Norton bulut hesabınız ile istediğiniz yerden Norton ürününüze ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Bir diğer artı özelliği ise bilgisayarınızı zorlamaz. Norton Antivirus bilgisayarınızı hiç yormadan çalışır.

Norton Anti-Theft, Norton Family, Norton Management ve Identity Safe dahil olmak üzere Norton ürünlerini güncellemek, yenilemek, onarmak veya yüklemek için tüm Norton bulut tabanlı uygulamalarına ve Web özelliklerine tek parola ile kolay erişim sağlar.

Norton Security (Norton Antivirus) ayrıca dosya temizleme, disk optimizasyonu ve başlangıç yöneticisi araçları sayesinde bilgisayarın performansını artırmayı da sağlar.

Norton Security (Norton Antivirus) İçin Yorum Yap