Norton Antivirus İndir (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Norton Antivirus: MAC İçin Virüs Koruma Programı

Norton Antivirus, Mac OS X sistemini virüs tehlikelerine karşı korumak için geliştirilen en iyi Türkçe antivirüs programlardan biridir. Norton Antivirus virüs, malware, spyware, adware, truva atları ve diğer tüm casus yazılımlara karşı koruma sağlar.

Norton Antivirus, tüm tehlikelere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Online olarak yaptığınız tüm işlemlerde kimlik avı hırsızlığına karşı koruma sağlar. Sosyal paylaşım sitelerinde casus yazılımları engeller.

Bilgisayarınıza bir dosya indirdiğiniz zaman, otomatik olarak hızlı bir şekilde bu dosyayı tarar. Eğer tehdit içeren bir dosya ise hemen siler. Norton Antivirus casus yazılımların bilgisayara yüklenmesini engeller. Tarayıcı koruması mevcuttur. Herhangi bir casus yazılım barındıran web sitelere giriş yapılmasını engeller.

Norton Antivirus programının kullanıcılar için sunduğu en yararlı özellik ise, bulut tabanlı olmasıdır. Norton bulut hesabınız ile istediğiniz yerden Norton ürününüze ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Bir diğer artı özelliği ise bilgisayarınızı zorlamaz. Norton Antivirus bilgisayarınızı hiç yormadan çalışır.

Norton Anti-Theft, Norton Family, Norton Management ve Identity Safe dahil olmak üzere Norton ürünlerini güncellemek, yenilemek, onarmak veya yüklemek için tüm Norton bulut tabanlı uygulamalarına ve Web özelliklerine tek parola ile kolay erişim sağlar.

Norton Antivirus ayrıca dosya temizleme, disk optimizasyonu ve başlangıç yöneticisi araçları sayesinde bilgisayarın performansını artırmayı da sağlar.

Norton Antivirus Ekran Görüntüsü

norton-antivirus-indir

Norton Antivirus İndir (MAC) İçin Yorum Yap