Norton Power Eraser

Sponsorlu Bağlantılar
5.2.0.9
Sponsorlu Bağlantılar

Norton malware-zararlı yazılım tarama ve temizleme programı

Norton Power Eraser genellikle diğer casus yazılım tarayıcıları tarafından gözden kaçan kötü amaçlı yazılımları bulmak ve ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe malware-zararlı yazılım tarama ve temizleme programıdır. Eğer diğer seçenekleri denendikten sonra programı, agresif yöntemler kullanır ve bir son çare olarak tasarlanmıştır.

Norton Power Eraser potansiyel tehditleri tespit etmek için oldukça agresif yöntemler kullanır, çünkü kaldırılması için bazı meşru programları seçebilir yüksek bir risk vardır. Norton Power Eraser programını kullanırken çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Eğer uzman bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz, kullanmanız pek tavsiye edilmiyor.

Bağımsız ve hiçbir kurulum gerektirmez, ancak rootkit taramasını gerçekleştirmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir. Bilgisayarınızda virüs tarama veya Antivirus programı var diye bu programı görmemezlikten gelmeyin. Çoğu güvenlik programlarının algılayamadığı güvenlik açıklarını ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder.

Norton Power Eraser İçin Yorum Yap