Nostalji Telefon-Çevirmeli (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Nostalji Telefon-Çevirmeli Uygulaması

Nostalji Telefon-Çevirmeli, Android telefon ve tablet üzerinde eski nostaljik çevirmeli telefon özelliğini sunuyor. Eski zamanları yeni teknoloji içinde yaşamak isteyenler için harika bir uygulama.

Uygulama direk Android cihaza entegre olacak ve aramalarınızı artık çevirmeli telefon üzerinden yapacaksınız. Yenilenen şık arayüzü ile o eski telefon sesini çıkaran büyük telefon zamanlarına geri döneceksiniz.

Uygulamayı hemen indirin, ekstra kurulum veya işlem yapmanıza gerek yoktur. Android cihazın varsayılan arama menüsü, arama kayıtları ve mesajlaşma arayüzünü nostaljik arayüz yapacaktır.

Android Nostalji Telefon-Çevirmeli uygulaması gerçekten eğlenceli bir uygulama olacak. Sizde hemen indirin ve o görkemli çevirmeli telefon ile aramalara başlayın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Nostalji Telefon-Çevirmeli (Android) İçin Yorum Yap