Note 3 Ekran Görüntüsü Alma/Ekran Fotoğrafı Çekme Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonlarda ekran görüntüsü almak mümkündür. Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3 ve diğer Samsung telefon ve tabletler de kolayca ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Diğer Samsung telefonlarda bir veya iki ekran görüntüsü alma yöntemi mevcuttur. Samsung Galaxy Note 3’te ise 3 farklı ekran fotoğrafı çekme yöntemi vardır.

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Fotoğrafı Çekme Yöntemleri

Samsung Galaxy Note 3 ekran görüntüsü alma yöntemleri sayesinde istediğinin ekranın/sayfanın ekran fotoğrafını çekmek mümkündür.

1. Yöntem;

Tüm Android 4 sistemli telefon ve tabletlerde uygulanan en yaygın yöntemdir. İki tuşa birlikte basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Note 3 telefonun Home (ana ekran) ve açma kapama tuşuna birlikte basarak ekran fotoğrafı çekebilirsiniz.

samsung-galaxy-note-3-ekran-fotografi-cekme-

2.Yöntem;

İkinci yöntemde ise telefonun kalemini kullanabilirsiniz.

Galaxy Note 3 kalemini çıkarın ve üzerinde bir tuş olacak, bu tuşa basılı tutun ve sonra hangi ekranın fotoğrafını çekmek istiyorsanız o ekran üzerine kalemi getirin ve biraz bekleyin. Ekran görüntüsünün alındığını göreceksiniz.

3.Yöntem;

Galaxy Note 3 telefonun Ayarlar bölümüne gidin  ve burada Hareket seçeneğini kontrol edin. Kapalı ise açık yapın. Hareket özelliğinin açık olması demek ekran görüntüsü almanın mümkün olması demek.

Ekran görüntüsü almak için elinizi tam açıp telefon dik gelecek şekilde sağdan sola doğru hareket ettirin.

samsung-galaxy-note-3-ekran-goruntusu-alma-

Note 3 Ekran Görüntüsü Alma/Ekran Fotoğrafı Çekme Yöntemleri İçin Yorum Yap