Nox App Player

Sponsorlu Bağlantılar
3.8.0.5
Sponsorlu Bağlantılar

Android oyunları bilgisayarda oynama programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Nox App Player, Windows bilgisayarda Android uygulamaları ve oyunları indirmeye ve çalıştırmaya olanak sağlayan PC için bir Android emülatörüdür. Android oyunları bilgisayarda oynamak için en iyi programlardan biridir. Bilgisayarda Android çalıştırmak için bir çok program vardır. Nox App Player bunların arasına yeni katılan, ancak gayet başarılı bir uygulamadır.

Nox App Player ile PC’de Pokémon Go oynamak isteyenler buradan Pokemon Go destekli Nox App Player programını indirebilir.

Android cihazda oyun oynarken PC veya laptop üzerinde Android uygulamaları çalıştırmayı herkes düşünmüştür. Nox App Player programı sayesinde sevdiğiniz Android oyunları PC üzerinde oynamak mümkün olacak.

Birçok Android emülatörü vardır ve bunların bazıları; Andy, BlueStacks, YouWave. BlueStacks en güvenilir uygulamadır ama Nox App Player çeşitli özelleştirme seçenekleri diğerlerinden ayırır.

Nox App Android emülatörünün en ilginç özelliği, Android 4.4.2 çekirdeği üzerinde çalışır ve aynı zamanda Windows 10 ile uyumlu olmasıdır.

CPU, RAM ve çözünürlük özelleştirme Nox App Player ile artık mümkün. BlueStacks uygulamasında ise hala bu seçenek yoktur. Tüm özellikler ve kullanım açısından değerlendirilecek olursa Nox App Player, BlueStacks’tan sonra ikinci sırada yer alır. Özelleştirme seçeneklerini ön planda tutacak olursak Nox uygulama oynatıcı idealdir.

Nox App Player ile Android uygulamaları Google Play Store üzerinden indirebilir veya bilgisayara indirdiğiniz .apk dosyaları sürükleyip arayüze atarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Nox App Player İçin Yorum Yap