Nox App Player İle Bilgisayarda Pokemon GO Oyna!

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon GO, kısa zamanda dünya çapında en popüler oyunlardan birisi oldu. İnsanların içindeki Pokemon sevgisini ortaya çıkarmış gibi gözüküyor. Oynayanlar tarafından çok beğenilse de, oynamayanlar açısından sinir bozucu olmaya başladı. Bu uygulamanın en sevimli tarafı ise yürüyüşü en eğlenceli hale getirmesi oldu.

Pokemon GO oyunu Android ve iPhone, iPad mobil cihazlar üzerinde oynanabiliyor. Özellikle bilgisayarda Pokemon GO oynamak isteği her geçen gün artmakta. Pokemon GO oyununun bilgisayar için özel bir sürümü yoktur ancak bazı yardımcı araçlar sayesinde Pokemon GO oyununu PC’de oynamak mümkündür.

Bilgisayarda Pokemon GO Oyununu Oynayın

Nox App Player, Android oyunları bilgisayarda oynamak için kullanılan en iyi uygulamalardan biridir. Ayrıca Nox App Player uygulaması Pokemon GO severler için, Pokemon GO destekli yeni sürümünü yayınladı.

Aşağıdaki adımları uygulayın:

1.Adım: PC için Pokemon GO indirin:

PC için Pokemon GO destekli Nox App Player uygulamasını Windows bilgisayarınıza yükleyin. (Eğer bilgisayarınızda Nox App Player 3.7 ve daha üst versiyonu varsa, sadece Pokemon GO .apk dosyasını indirin ve bilgisayarda Nox App Player programını başlatın ve .apk dosyasını arayüzüne sürükleyin ve bırakın.)

2.Adım: Nox App Player uygulamasını başlatın:

nox-app-player-ile-bilgisayarda-pokemon-go-oyna

Birkaç saniye bekleyin ve ana pencerede Pokémon GO simgesi bulacaksınız.

3. Adım: Pokémon GO simgesine tıklayın, Google hesabınızla giriş yapın ve oynamaya başlayın!

Bunlara da göz atın:

AR: Artırılmış gerçeklik teknolojisi ihtiyacı kamera kullanımı ve çevre ortamını yakalamak içindir. Bu görünüşte PC kasasına uygun değildir. Aksi takdirde bir arızalı veya eksik ekran bulabilirsiniz. Oyunun sağ üst köşesinden AR kapalı olduğundan emin olun.

Klavye kontrolü: Klavyede W-A-S-D tuşlarını kullanarak dolaşın ve avatarı kontrol edin. Ekranda bir ipucu olacaktır. Şeffaflık ayarını sıfır yaparak ipucunu kapatabilir ve daha net bir görünüm elde edersiniz.

nox-app-player-ile-bilgisayarda-pokemon-go-oyna-1

Sanal konum: Kenar çubuğunda Sanal Yer (Virtual Location) butonuna tıklayın ve her yerde harita üzerinde gezinin ve sabitleyin daha sonra Ok düğmesine tıklayın.

nox-app-player-ile-bilgisayarda-pokemon-go-oyna-2

Nox App Player İle Bilgisayarda Pokemon GO Oyna!” İçin Bir Cevap

Nox App Player İle Bilgisayarda Pokemon GO Oyna! İçin Yorum Yap