NTLite

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.1.5060
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Yönetim ve Yapılandırma Aracı

1/5, Toplam: 1 kişi

NTLite, bilgisayarınızda her şeyi daha kolay ve güvenli bir şekilde ayarlamak ve yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz Windows yapılandırma aracıdır.

Güçlü ve kullanımı kolay imaj yönetim desteği içermektedir. Hazır ayarları ve görüntüleri korurken daha üretken olmaya yardımcı birçok daha fazla ayrıntı bulunmaktadır. ESD (Elektronik Yazılım İndirme) ve SWM (yayılmış, bölünmüş görüntüler) şifresi, WIM dahil tüm standart imaj formatlarını destekler.

Bir sonraki Windows yükleme görüntüleri “çevrimdışı” düzenleme, canlı düzenleme modu, yapılandırmak ve yeniden yükleme olmadan yüklü Windows bileşenleri kaldırmak için izin veren benzersiz bir özellik sunar.

RAM ve depolama sürücü belleğinde Windows ayak izlerini azaltın. Bileşenleri kaldırma desteği vardır.

Güncelleme, Dil ve Service Pack Entegrasyonu: Kolayca güncellemeleri, dilleri ve hizmet paketlerini entegre etmeye yardımcı olacaktır.

Driver-sürücü entegrasyonu: Bir görüntü içine sürücüleri entegre eder, Windows otomatik dağıtım sadece algılananları yükler.

Donanım hedefleme: NTLite ana makine donanım listesini toplar ve tüm özellikleri içinde kullanabilirsiniz. Ve daha bir çok yapılandırma seçenekleri ile uzman kullanıcılar için iyi bir yardımcı olacaktır.

Windows için diğer sistem araçları programlarına göz atabilirsiniz.

NTLite İçin Yorum Yap