OBS Studio

Sponsorlu Bağlantılar
19.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayardan canlı yayın yapmak isteyenler için ücretsiz program

5/5, Toplam: 1 kişi

OBS Studio, video içeriğini etkili bir şekilde yakalamak, birleştirmek, kodlamak, kaydetmek ve yayınlamak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bilgisayardan canlı yayın yapma programıdır. İnternet televizyonu da diyebileceğiniz, bilgisayardan yayın yapmak isteyenler için harika bir uygulamadır.

Daha çok özellik ve çoklu platform desteğine izin vermek için, yaygın olarak kullanılan Open Broadcaster Software’in yeniden yazımıdır. OBS Studio, medya dosyaları, oyunlar, web sayfaları, uygulama pencereleri, web kameraları, masaüstü bilgisayarınız, mikrofonunuz ve daha pek çok kaynağı destekler.

Bilgisayardan canlı yayın yapın

Yüksek performanslı gerçek zamanlı video / ses yakalama ve karıştırma, sınırsız sahnelerle sorunsuz geçişler yapabilirsiniz. Görüntü maskeleme, renk düzeltme, renk / renk tuşlama ve daha fazlası gibi video kaynakları için filtreler içermektedir.

Gürültü kapısı, gürültü bastırma ve kazanç gibi kaynak-başına filtreleri olan sezgisel ses mikseri. VST eklenti desteği ile tam kontrol altına alınmasını sağlar. Güçlü ve kullanımı kolay yapılandırma seçenekleri vardır. Yeni kaynaklar ekleyin, mevcut kaynakları çoğaltın ve özelliklerini zahmetsizce ayarlayın.

Yayın ve kayıt seçeneklerini ayarlayın

Yayınlarınızı ve kayıtlarınızı hızlı bir şekilde yapılandırmak için kolaylaştırılmış ayarlar paneli içerir. Farklı profiller arasında kolaylıkla geçiş yapmak mümkündür. Ortama uyacak şekilde açık ve koyu temalar mevcuttur.

İnternetten canlı yayın yapmak isteyenler için iyi seçenekler içeren OBS Studio‘nun Windows sürümü, Windows 7, 8, 8.1 ve 10’u desteklemektedir.

OBS Studio İçin Yorum Yap