oCam

Sponsorlu Bağlantılar
370.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ekran Videosu Çekme ve Yakalama Programı

oCam – Screen Recorder bilgisayarınızın ekranında video yakalamak için imkan sağlayan ücretsiz bir ekran kaydedicidir. oCam, kaydedilecek alana sürükleyebilir boyutlandırılabilir bir kayıt çerçevesi sunar ve ayrıca önceden ayarlanmış çeşitli boyutlar arasından seçim yapabilir veya tam ekran masaüstünü kaydedebilirsiniz.

Program ile kaydedilecek alanı seçtikten sonra, video yakalama işlemini başlatmak için “Record/Kayıt” düğmesine basın. Kaydı elle durdurmak veya otomatik yakalamayı sona erdirmek için bir zaman sınırı (örneğin 15 dakika) ayarlayabilirsiniz.

oCam – Screen Recorder ile sisteminizde yüklü herhangi bir video codec bileşeni kullanabilirsiniz. Eğer herhangi bir uygun codec yoksa, yazılım Xvid, x264 veya VP8 codecleri indirmenizi sağlayacak bir bağlantı sunar.

oCam – Screen Recorder programı kayıt yaptığınız videoları AVI, MP4, FLV, MOV, TS, VOB formatında kaydetmeyi sağlar. Mp3 ses formatında da ses kaydı sağlar. Ayrıca JPEG, GIF, PNG, BMP formatında ekran görüntüsü almak da mümkündür.

Kısacası, ekran videosu çekmek, ekran görüntüsü almak, ses kaydedici gibi ücretsiz programlar arıyorsanız oCam – Screen Recorder ile hepsine sahip olabilirsiniz.

oCam İçin Yorum Yap