ocenaudio

Sponsorlu Bağlantılar
3.2.9
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Ses ve Müzik Düzenleme Programı

ocenaudio for Mac, çoklu platform desteği ile Mac OS X bilgisayarlar için ücretsiz ses ve müzik düzenleme programıdır. Kullanımı kolay ve hızlı işlevselliği sayesinde kolayca müzik düzenlemesi yapın. Karmaşık işlemler yapmaya gerek kalmadan her kullanıcı için ses ve müzik dosyalarını düzenlemek ve analiz etmek için geliştirilmiş ideal bir yazılımdır. Basit kullanıcılar ve uzman kullanıcıları memnun edecek kolaylık ve özellikler mevcuttur. Özellikle uzman kullanıcıları memnun edecek güçlü düzenleme seçenekleri vardır.

ocenaudio Windows, Mac OS X, Linux gibi birden fazla platformda ses manipülasyon ve analiz uygulamalarının geliştirilmesini standartlaştırmak için geliştirilmiş güçlü bir kütüphaneye dayanmaktadır. Ses dosyalarını oynatma, kaydetme ve efektler uygulamak için iyi bir seçim olabilir. Diğer dosyalar üzerinde çalışmayı sağlamak için arka planda çalışma yeteneği vardır.

ocenaudio ses dosyalarını düzenlemek için basit bir arayüz sunmaktadır. Ses dosyalarını düzenleme, görüntülemek, efekt vermek, analiz etmek gibi seçenekler ana ekran üst çubuğunda yer alır. Ses ve müzik dosyalarını düzenlemek ve sese efekt vermek için ocenaudio iyi bir yardımcı olabilir.

ocenaudio ses ve müzik düzenleme programı Mac OS X 10.8 (64-bit) ve üzeri sürümleri ile uyumludur.

ocenaudio İçin Yorum Yap