Office 2016

Sponsorlu Bağlantılar
16.0.3823.1005
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office 2016 İle Belge İşlemleri Artık Daha Kolay

Microsoft daha özgürlükçü ve yenilikçi tasarım ve kullanımı ile ofis kullanıcıları için yeni Office 2016 sürümünü yayınlamış durumda. Bir aylık ücretsiz kullanımdan sonra ürünü satın almanız gerekir. Ayrıca Beta aşamasında olduğu için bazı kısıtlamalar içermektedir. Tam anlamı ile faydalanmak için tam sürümü satın almanız gerekir.

Office 2016 ile Office 365 (Office 2013) arasında pek bir fark olmadığı söylenmektedir. Tüm özellikler kullanılabilir durumda olduğu zaman daha net anlaşılacaktır.

Office 2016 için gerekli lisans kodu: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Microsoft Office 2016, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve diğer ürünlerin geliştirilmesi de unutulmamıştır. Sizler için en faydalı yanı ise, müşteri analizi, rakip analizi gibi ek olarak satın alınan hizmetler Office 2016 ile dahili olarak gelmektedir.

Office 2016 ile gelen yeniliklerden biri de, iş için Lync servisi yerine Skype kullanılmasıdır. Skype servisi sayesinde Office içerisinde dah fazla entegrasyon sağlaması ve bütünleşik deneyim sunmasıdır. En dikkat çekici yeniliklerden biri de yardım seçeneklerinin daha kapsamlı olmasıdır. Büyük bir değişim göreceğiniz kesindir.

Zorluk yaşadığınız konularda fonksiyonları direkt çalıştırma seçeneği sunar. Bu sayede adım adım takip etmekten kurtularak yapmak istediğiniz herhangi bir işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Office 2016 İçin Yorum Yap