Office Lens (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Office Lens Uygulaması

Office Lens, Microsoft tarafından geliştirilen Android telefon ve tabletten belgeleri ve resimleri tarayıp PDF, Word ve PowerPoint formatlarına dönüştürmeyi sağlayan, OneNote veya OneDrive bulut depolama alanlarına kaydetmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Office Lens, Android telefon kamerasından belgelerin görüntülerini alarak, iyileştirir ve okunabilir hale getirir. Kaliteli bir iş çıkardığını söylemek gerekir. Bir bilgisayar tarayıcısından daha iyi sonuçlar vermektedir. Beyaz tahta veya belgelerdeki resimler keser ve iyileştirerek daha net görüntüler elde etmenizi sağlar.

Office Lens ile her yerde ve her zaman yanınızda bir tarayıcı olduğu anlamına gelir. Kimlik, resim, kitap veya aklınıza ne gelirse Office Lens uygulaması ile kolayca tarayın, PDF, Word, PowerPoint dosyası olarak kaydedin. Uygulama bir anlamda Android için belgeleri PDF’ye dönüştürme programıdır. Android telefon kamerasından belgeleri tarayın ve PDF olarak kaydedin.

Office Lens uygulamasının Beyaz Tahta modu sayesinde parlama ve gölgeler olmaz. Böylece tarayıcı gibi kaliteli sonuçlar alın. Bunun yanı sıra Belge modu resimleri güzel bir şekilde kırpmayı sağlar ve reklendirme yapma imkanı sunar.

Office Lens uygulaması ile taranan belgeleri Android telefon veya tablete kaydedin veya doğrudan Microsoft’un OneNote ve OneDrive bulut hizmetlerine kaydedin. Kartvizit modu, kişi bilgilerini ayıklayarak adres defterine ve OneNote’a kaydetmeyi sağlar.

Resimleri, OneDrive’a otomatik olarak kaydedilen Word (.docx), PowerPoint (.pptx) veya PDF (.pdf) dosyalarına dönüştürün. Daha ne olsun değil mi?

Android için Office Lens belge tarama uygulaması ile her şeyi tarayın, kaydedin ve paylaşın.

Office Lens (Android) İçin Yorum Yap