Office Lens (Windows Phone)

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 10, 8.1, 8,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.93 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 73

Windows Phone İçin Office Lens Uygulaması

Office Lens, Microsoft tarafından geliştirilen Windows Phone mobil cihazlardan belgeleri ve resimleri tarayıp PDF, Word ve PowerPoint formatlarına dönüştürmeyi sağlayan, OneNote veya OneDrive bulut depolama alanlarına kaydetmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Office Lens, iPhone telefon kamerasından belgelerin görüntülerini alarak, iyileştirir ve okunabilir hale getirir. Kaliteli bir iş çıkardığını söylemek gerekir. Bir bilgisayar tarayıcısından daha iyi sonuçlar vermektedir. Beyaz tahta veya belgelerdeki resimler keser ve iyileştirerek daha net görüntüler elde etmenizi sağlar.

Office Lens ile her yerde ve her zaman yanınızda bir tarayıcı olduğu anlamına gelir. Kimlik, resim, kitap veya aklınıza ne gelirse Office Lens uygulaması ile kolayca tarayın, PDF, Word, PowerPoint dosyası olarak kaydedin. Uygulama bir anlamda Windows Phone için belgeleri PDF’ye dönüştürme programıdır. Windows Phone telefon kamerasından belgeleri tarayın ve PDF olarak kaydedin.


Office Lens uygulamasının Beyaz Tahta modu sayesinde parlama ve gölgeler olmaz. Böylece tarayıcı gibi kaliteli sonuçlar alın. Bunun yanı sıra Belge modu resimleri güzel bir şekilde kırpmayı sağlar ve reklendirme yapma imkanı sunar.

Office Lens uygulaması ile taranan belgeleri Windows Phone cihazlara kaydedin veya doğrudan Microsoft’un OneNote ve OneDrive bulut hizmetlerine kaydedin. Kartvizit modu, kişi bilgilerini ayıklayarak adres defterine ve OneNote’a kaydetmeyi sağlar.

Resimleri, OneDrive’a otomatik olarak kaydedilen Word (.docx), PowerPoint (.pptx) veya PDF (.pdf) dosyalarına dönüştürün. Daha ne olsun değil mi?

Windows Phone için Office Lens belge tarama uygulaması ile her şeyi tarayın, kaydedin ve paylaşın.

Office Lens (Windows Phone) İçin Yorum Yap