Office Viewer

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Office Dosyaları Açma Programı

4.11/5, Toplam: 117 kişi

Microsoft Office paketini satın alamayan pek çok bilgisayar kullanıcısı var. Office dosyalarını açmak için para vermenize gerek yok. Office Viewer ücretsiz ve Türkçe program sayesinde Office dosyalarını açabileceksiniz. Office Viewer programı hem dosyaları açma hem de yazdırma imkanı sunuyor.

Geliştiriciler, Office bileşenini kullanarak Microsoft Office ortamını özel uygulamalara katabilir ve programlayabilir. Bu, MS Office’in gücünü herhangi bir akıllı istemci uygulamasına veya web uygulamasına dahil etmeyi kolaylaştıran çözüm entegrasyonu için yeni fırsatlar yaratır. Office Control, ana bilgisayar uygulamasının kullanıcı arayüzü ile entegre olabileceğinden, geliştiriciler MS Office işlevlerinden, benzer işlevleri kendileri geliştirmelerine gerek kalmaksızın sorunsuz bir uygulama parçası olarak yararlanabilirler. Buna ek olarak, özelliği programlı olarak denetlemeyi mümkün kılan MS Office programlama arabirimini (API), ofis nesnesi modelinde ona bağlı yeni nesneleri ve üyeleri kontrol edebilir.

Office Viewer, üst düzey bir ana makine penceresinden ActiveX belgelerinin kullanılmasını zorlaştıran ve kendi gömülü nesne dosya görüntüleyicisini veya düzenleyicisini bir ActiveX denetimi olarak oluşturmak için temel oluşturan belirli sorunları kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Temel verilere yapılan değişiklikleri kısıtlarken salt okunur veya düzenlenebilir Word, Excel belgeleri ve PowerPoint slayt gösterisini çalışanlarına göstermek isteyen şirketler için mükemmel bir çözümdür. PowerPoint dosyalarını aynı pencerede oynatabilirsiniz. Kullanıcılarınıza şifre vermeden parola korumalı Word belgelerini de görüntüleyebilirsiniz.

FoxPDF tarafından geliştirilen Office Viewer programı Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) ve RTF dosyaları gibi TXT dosyaları açmak için bu programların olmasını gerektirmez. Office Viewer Excel, PowerPoint, Visio bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırabilirsiniz. Görüntüleme seçenekleri sunar.

Office Viewer” İçin 12 Cevap

Office Viewer İçin Yorum Yap