Olaay Makro Kaydedici Macro Recorder

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Klavye Giriş ve Fare Hareketleri Kaydetme Programı

1/5, Toplam: 2 kişi

Olaay Makro Kaydedici Macro Recorder, Windows bilgisayarda klavye girişlerini ve fare hareketlerini kaydetme ve daha sonra otomatik olarak oynatmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır.

Olaay Makro Kaydedici Macro Recorder programı sadece klavye ve fare girişlerini kaydetmeyi sağlar. Pencere konumları ve işlemleri hatırlar. Oynatma sırasında hata gözükebilir ancak hata oranını minimum düzeye indirger. Kaydettiğiniz klavye ve fare hareketlerini oynatmak için tekrarlama sayısını ayarlayarak istediğiniz sayıda tekrar oynatma desteği içerir.

Hızlı kayıt özelliği sayesinde çok hızlı kayıt yapabilir ve bitirebilirsiniz. En çok tekrarladığınız işlemlere kısayol atayın ve hızlı bir şekilde oynatım sağlayın. Önemli işlemlerinizi şifre koruması ile koruma altına alabilirsiniz. Size özel işlemleri başka kullanıcılardan güvende tutabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Olaay Makro Kaydedici Macro Recorder İçin Yorum Yap