Online Kafa Topu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Online Kafa Futbolu Oyunu

Online Kafa Topu bilgisayar ortamında oynayarak güzel vakit geçirip, büyük rekabetlere tanık olduğunuz ve bizzat yaşadığınız futbol oyununu Android cihazlar ile de oynayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde futbol keyfinize kaldığınız yerden devam edin.

Arkadaşlarınızla veya dünya ile oynayın

Kafa futbolunu online olarak hem arkadaşlarınız hem de dünyanın her yerinden farklı oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Bir hafta süren sezonlara katılabilir yada arkadaşlarınız ile eğlenceli maçlar yapabilirsiniz. Maç sonları kazanacağınız altınlar ile oyuncunuzu geliştirin. Sezonluk maçlarda en çok galibiyeti alarak şampiyonlar listesine adınızı yazdırın.

Kaliteli görseller ve oyun deneyimi

Android ve iOS cihazlar arası karşılıklı maçlar yapma imkanı. Sade ve kaliteli görsellere sahip arayüzü ile harika bir oyun deneyimi sizi bekliyor.

Online Kafa Topu uygulamasının yeni güncellemesi ile yeni özel oda eklenmiştir. Yeni bomba odasıyla oyun daha keyifli bir hal almaktadır. Daha fazla ödül kazanmanız için ücretsiz çark yenilendi. Günlük seri ile her gün daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Takım üye sayısında artış oldu. Takımdaki oyuncu sınırı 24’ten 50’ye çıkarıldı. Arkadaşlık maçlarında yenileme oldu ve takım sahası arkadaşlık maçlarına eklendi.

Uygulamanın yeni eklenmiş en dikkat çekici özelliği ise arkadaşlık maç istatistiği sistemidir. Bu sistemle arkadaşlarınızla yaptığınız tüm maç istatistiklerini maçtan sonra göreceksiniz.

Online Kafa Topu İndir (iPhone, iPad)
iOS için Ücretsiz Online Kafa Futbolu Oyunu

Online Kafa Topu Hakkında Yazılar

Online Kafa Topu İçin Yorum Yap