Online Kafa Topu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Ücretsiz Online Kafa Futbolu Oyunu

3/5, Toplam: 2 kişi

Online Kafa Topu milyonlarca oyuncunun online (çevrim içi) olarak oynadığı kaliteli görsellere sahip ve güzel vakit geçireceğiniz bir oyun sistemi ile karşımıza çıkıyor. Haftalık sezon maçlarına katılabilir, arkadaşlarınız yada Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı maçlar yapabilirsiniz.

iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için tasarlanmış Online Kafa Topu uygulaması ile arkadaşlarınızla veya dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular ile oynamak mümkün olacak.

Kazanacağınız maçlarla birlikte elde edeceğiniz altınlar ile oyuncunuzu daha da geliştirme imkanı. Gerçek stadyum havasını yaşamak için tribün ses efektleri ve stadyum atmosferi sunuyor. Online oynamanın yanı sıra İnternetsiz çevrim dışı mod ile de maç keyfine devam edin.

Elde edeceğiniz başarılar ile adınızı şampiyonlar listesine yazdırın. Extra zaman, küçük kale, büyük kafa, ters yön, topu dondur, ateşli şut, buzlanma, büyük kale, görünmezlik ve klon kaleci olmak üzere toplam 10 adet olan süper güçler maç esnasında rakiplerinize karşı avantajlar elde edin.

Yeni Özel Oda: Bomba odasıyla oyunun zevkini doya doya yaşayın.

Ücretsiz Çark Yenilendi: Ödüllerde iyileştirmeler yapıldı ve günlük seri ile her gün daha fazla ödül kazanın.

Takım Üye Sayısı: Takımdaki oyuncu sınırı 24’ten 50’ye çıkarıldı.

Online Kafa Topu İndir (Android)
Android için Ücretsiz Online Kafa Futbolu Oyunu

Online Kafa Topu Hakkında Yazılar

Online Kafa Topu İçin Yorum Yap