ooVoo Video Call (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin ooVoo Video Call, Text & Voice Uygulaması

ooVoo Video Call, Text & Voice Android mobil cihazlar için kaliteli görüntülü konuşma, sesli arama ve yazılı sohbet yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Toplu görüntülü konuşma sayesinde 12 kişiye kadar net ve kaliteli görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

ooVoo Video Call, Text & Voice arkadaşlarınızla kolay bir şekilde iletişim yapmanın en iyi yoludur. İnternet bağlantısı ile hem görüntülü sohbet, sesli aramalar ve mesajlaşma yapma imkanı sunuyor. ooVoo, bütün arama ve mesajlarının ücretsiz olması için Wifi ağla veya mobil veri bağlantısı yaparak sağlayabilirsiniz.
Yüksek kaliteli görüntülü sohbet yapmak için 4G, 3G, LTE ve WiFi üzerinden, veri tüketimini artırmadan SuperClear™ teknolojisi kullanılır.
Arama sırasında müthiş ses kalitesi ile sesinizin her zaman harika olması için yankı giderme ve tertemiz sesli konuşma yapın.

Kısacası Android ooVoo Video Call, Text & Voice uygulaması sesli ve görüntülü konuşmalar yapmanın en iyi yoludur. Android cihazdan görüntülü konuşma nasıl yapılır diyorsanız hemen bu uygulamayı indirin.

ooVoo Video Call (Android) İçin Yorum Yap