ooVoo Video Call (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin ooVoo Video Call Uygulaması

ooVoo Video Call, Text & Voice Windows Phone mobil cihazlar için kaliteli görüntülü konuşma, sesli arama ve yazılı sohbet yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Toplu görüntülü konuşma sayesinde 12 kişiye kadar net ve kaliteli görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

ooVoo Video Call, Text & Voice arkadaşlarınızla kolay bir şekilde iletişim yapmanın en iyi yoludur. İnternet bağlantısı ile hem görüntülü sohbet, sesli aramalar ve mesajlaşma yapma imkanı sunuyor. ooVoo, bütün arama ve mesajlarının ücretsiz olması için Wifi ağla veya mobil veri bağlantısı yaparak sağlayabilirsiniz.
Yüksek kaliteli görüntülü sohbet yapmak için 4G, 3G, LTE ve WiFi üzerinden, veri tüketimini artırmadan SuperClear™ teknolojisi kullanılır.
Arama sırasında müthiş ses kalitesi ile sesinizin her zaman harika olması için yankı giderme ve tertemiz sesli konuşma yapın.

Kısacası Windows Phone ooVoo Video Call, Text & Voice uygulaması sesli ve görüntülü arama yapmanın en iyi yoludur. Windows Phone cihazdan görüntülü konuşma nasıl yapılıyor diyorsanız hemen bu uygulamayı indirin.

ooVoo Video Call (Windows Phone) İçin Yorum Yap