Opera

Sponsorlu Bağlantılar
33.0.1990.58
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Opera Güvenli ve Hızlı İnternet Tarayıcısı

  • Opera ücretsiz web tarayıcıdır.
  • Hızlı ve kullanışlıdır.
  • Özelleştirme imkanı sunuyor.
  • Türkçe dil desteği.

Opera for Mac bir haber okuyucusu ve e-posta istemcisi içeren, hızlı, güvenli, yapılandırılabilir ve standartlara uyumlu ücretsiz ve Türkçe internet tarayıcısıdır. Opera web tutkunları için harika bir seçimdir ve daha birçok özellik açmadan birden fazla pencere üzerinde çalıştırmak için imkan sağlar. Opera 128bit şifreleme, online işlemler için gelişmiş güvenlik, gelişmiş indirme desteği özellikleri, çerez yönetimi ve daha birçok dahil özellikleri ile birlikte geliyor.

Ek özellikleri; dahili indirme yöneticisi, spam filtresi ile entegre posta istemcisi, tema desteği, parola korumalı sitelere tek tıklama ile giriş ve daha fazlası. Chrome’dan sonra en hızlı web tarayıcı olarak kabul ediliyor. Opera son sürümleri ile hızını daha çok artırmaya başladı. Chrome tarayıcısına göre veri kullanımı daha düşüktür. Bu özelliğinden dolayı Opera tarayıcısı daha cazip geliyor.

Opera Browser en çok kullanılan web siteleri, geçmiş sekmeleri gösteren üst ve ana ekrana yerleştirilen kontroller vardır. Uygun ve kolay gezilebilir bir arayüz ile açılır. Daha hızlı yaygın tarayıcı işlemleri gerçekleştirmede yardımcı mevcut görsel fare jestleri vardır. Opera Turbo özelliği yavaş bağlantılarda gezinti hızlandırmaya yardımcı olur, diğer sistemlerden ve hatta cep telefonlarında kullanılan Opera Link aracı, yer imlerini kolaylıkla senkronize etmeyi sağlıyor.

Opera 33.0.1990.58 son sürümü ile karşınızda. Hemen indirin ve kullanmaya balayın.

Opera İçin Yorum Yap