Opera (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Opera İnternet Web Tarayıcı Uygulaması

Opera, Android mobil cihazlar için geliştirilen, en iyi web tarayıcı olarak tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Mobil kullanıcılar için faydalı olabilecek özellikleri içermektedir. Hızlı bir web tarayıcısına çok yakınsınız.

Opera tarayıcısı içerisindeki Turbo modu sayesinde internet masraflarınızı en aza indirir. Bu moda geçiş yaparak yavaşlayan bağlantılarda çevrimiçi olabilirsiniz. Bir diğer mod olan Özel gezinti modu sayesinde ardınızda iz bırakmadan internette takılabilirsiniz.

Yenilenen çeşitli özelliklerinden akıllı kaydırma çubukları, otomatik olarak sayfa boyutlandırma ve yeniden tasarlanmış arayüzü sayesinde keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Opera tarayıcı yeni özellikleri

Video sıkıştırma: İstediğinizde videoları, daha az veri kullanarak, mobil cihazınızda izleyin. Videolarda beklemeyi önlemek için veri kazancı ayarlarından video sıkıştırmayı açın.

Ana sayfa ekranına ekleyin: Sık kullandığınız sitelere daha da hızlı erişmek için herhangi bir web sitesini doğrudan ana sayfa ekranınıza ekleyin. twiter.com gibi bazı siteler, uygulamaya benzer bir deneyim sağlar!

Senkronize olun: Telefonunuzun Hızlı Erişim kısayollarını, sekmelerini, yer imlerinini ve girilen geçmişini bütün cihazlarınızda senkronize edin. Web’de eğlenceli, ilginç veya yalnızca keyifli içeriğe erişmek hiç bukadar kolay olmamıştı.

Opera (Android) İçin Yorum Yap