Opera Max (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Opera Max - Veri Yönetimi Uygulaması

Opera Max – Veri Yönetimi, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda video, fotoğraf ve görüntüleri sıkıştıran ve cihazın veri kullanımını minimuma düşüren harika ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Sınırlı bir veri planlamanız varsa ve aylık sınırınızı aşmadan, video ve fotoğraf paylaşım uygulamalar ile daha fazla zaman geçirmek isterseniz Opera Max, % 50’ye kadar telefonunuza gelen verileri sıkıştırabilir.

Opera Max – Veri Yönetimi ile yapabilecekleriniz;

Daha çok video izleyin; Opera Max çok büyük miktarda veri tüketimi yapan mobil videoları sıkıştırabilen bu türdeki ilk uygulamadır. Uygulama, videoları çok daha hafif hale getirir. Opera Max 10MB’lık bir videoyu 3MB’a kadar indirebilir.

Verilerinizi nasıl koruyacağını ayarlayın; Opera Max veri pahalı ve ucuz olduğunda bunu bilir. Opera Max’ı veri ağınız dışına çıktığınızda ya da dolaşım esnasında sizi algılayıp, veri tüketen uygulamaları engelleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Veri tüketerek maliyet oluşturabilecek uygulamaları sadece WiFi üzerinde çalışmasını sağlayacak şekilde ayarlayabilir ve veri planınız içerisinde kalabilirsiniz.

Uygulamalarınızı kontrol altında alın; Opera Max, veri kullanımını izler ve veri tüketiminde aslan payını hangi uygulamaların aldığını size bildirir. Günlük ya da aylık olarak telefonunuzun veri planınızı nasıl kullandığını size raporlar ve Opera Max’ın ne kadar veri tasarrufu yaptığını görebilirsiniz.

Gizliliğinizi koruyun; Opera Max, herhangi bir hassas veriye dokunmaz ve aynı zamanda banka uygulaması ya da güvenli e-posta gibi şifrelenmiş bilgilerden uzak durur. Uygulama sadece veri tasarrufu sağlamak için gereken bilgilere bakar. Resimleri, videoları, sohbetleri veya benzeri bilgileri saklamaz.

Opera Max (Android) Hakkında Yazılar

Opera Max (Android) İçin Yorum Yap