Opera Mini (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Opera Mini Uygulaması

Opera Mini web tarayıcı, Windows Phone mobil cihazlar için geliştirilen, güvenilir, kullanımı kolay ve hızlı internet tarayıcısıdır. İnternet de kolayca gezinmeye yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Windows Phone mobil kullanıcılar için faydalı olabilecek özellikleri içermektedir. Hızlı bir web tarayıcısına çok yakınsınız.

Opera tarayıcısı içerisindeki Turbo modu sayesinde internet masraflarınızı en aza indirir. Bu moda geçiş yaparak yavaş olan ve yoğun olan sayfalara daha çabuk bağlanın. Bir diğer mod olan Özel gezinti modu sayesinde ardınızda iz bırakmadan internette takılabilirsiniz.

Veri tasarrufu sağlayın: Günlük kazancınızı görün ve diğer web tarayıcılara kıyasla daha az mobil veri kullanın. İnternette daha hızlı gezinin ve veri kotanızı esnetin.

Sık kullandığınız siteleri kaydedin: Sayfayı Hızlı Erişim’e kaydetmek için arama çubuğundaki +düğmesine basın, mobil yer imlerinize ekleyin ve çevrimdışında okuyun.

Son haberleri alın: Tüm internette öne çıkan haberlere ve en yeni içeriğe tek tıkla ulaşmanın keyfini sürün.

İçeriğinizi senkronize edin: Tüm cihazlardan sık kullandığınız yer imlerine ve Hızlı Erişim özelliğine erişim sağlayın veya sekmeler açın.

Gece modu: Göz yorgunluğunu azaltmak için ekranı kısın.

Tarayıcınızı özelleştirin: Tarzınıza uygun görünümlerle Opera Mini’yi kişiselleştirin.

Switch up your search: İhtiyaçlarınıza uygun farklı arama motorları arasında seçim yapın.

Sekmeleri kolayca yönetin: Opera, gitmek istediğiniz yere daha az problemle daha hızlı gitmeniz anlamına gelen, kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır.

Opera Mini (Windows Phone) İçin Yorum Yap