Origin

Sponsorlu Bağlantılar
10.3.2.64935
Sponsorlu Bağlantılar

Electronic Arts (EA) Oyunları İndirme Platformu

Origin, Electronic Arts (EA) oyunları indirme, satın alma ve güncelleme ortamı sunan ücretsiz programdır. Oyunlarla ilgili bilgiler edinme, ücretsiz oyunları ve oyunların deneme sürümleri indirmeyi sağlayan Electronic Arts tarafından tasarlanmış oyun indirme platformudur.

Steam uygulaması nasıl ki kapsamlı olarak oyunları indirme ve satın alma ortamı sunar. Origin’de benzeri ortam sunar. Origin kullanmanın en büyük avantajı indirdiğiniz ve oynadığınız oyunların sürekli güncel kalmasıdır. Oyunları indirmek için bir ortam oluşturmanın yanı sıra sosyal platform özelliği de içermektedir. Sosyal özellikleriyle Origin prfili oluşturarak yeni arkadaşlarla tanışabilir, herhangi bir ek yazılım olmadan arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve oyun kütüphanenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Electronic Arts oyunları seviyorsanız ve sürekli takip edebileceğiniz bir ortam oluşturmak istiyorsanız Origin gerekli olan bir uygulamadır. Oyunlarla ilgili haberleri okuyabilir ve güncel geliştirmeleri takip edebilirsiniz.

Şunu unutmamak gerekir ki, Origin sadece Electronic Arts (EA) oyunları ile sınırlıdır. Oyunları satın alma ve güncelleme yapabilirsiniz.

Origin İçin Yorum Yap