OSToto Hotspot

Sponsorlu Bağlantılar
4.4.0.4
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda WiFi Hotspot Oluşturma Programı

OSToto Hotspot, Windows bilgisayar için ücretsiz ve profesyonel WiFi hotspot oluşturma aracıdır. Kablosuz yönlendirici olmadan istikrarlı ve kişisel (ya da kamu) hotspot oluşturmak için olanak sağlar. Telefonlar, tabletler dizüstü bilgisayarlar, vb gibi tüm WiFi özellikli cihazlar ile bilgisayar internet bağlantısını paylaştırmak için özgürlük sunar.

WiFi hotspot, bir kablosuz dağıtım noktası oluşturma sistemidir. WiFi özellikli bilgisayarları modem olarak kullanmak için geliştirilen bir sistemdir. Bu sayede kablosuz özelliğine sahip cihazlarda yeni bir internet dağıtım noktası oluşturabilirsiniz. Akıllı telefonlarda bu özellikler mevcuttur. Akıllı telefonların mobil veri bağlantısını USB, Wi-Fi veya Bluetooth ile paylaşmak mümkündür.

OSToto Hotspot aracı ile internet bağlantısını Android, iOS, Windows Phone ve diğer mobil cihazlar ile paylaşabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz ve güvenlidir. Hiçbir reklam ve can sıkıcı pop-up içermez. Masaüstü bilgisayarı ve dizüstü bilgisayarı WiFi kablosuz erişim noktası haline dönüştürebilirsiniz. Çalışan bir kablosuz adaptör ile laptop, notebook ve masaüstü bilgisayarda tek tıklama ile Wifi hotspot oluşturun. Standart WPA2 PSK şifresi ile kablosuz interneti koruma altına alabilirsiniz.

OSToto Hotspot İçin Yorum Yap