Oyun Hileleri ve Şifreleri

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Oyun Hileleri Uygulaması

Oyun Hileleri ve Şifreleri bir çok oyuna ait hilelere ve şifrelere ulaşmanız için geliştirilen ücretsiz bir oyun hilesi uygulamasıdır. Böylece oynadığınız oyunlar ile ilgili hilelere ve şifrelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Oyun Hileleri ve Şifreleri uygulamasını ilk yükleyeceğiniz zaman karşınıza direkt olarak hilelerin mevcut olduğu seçenekleri çıkacak. Böylece aradığınız hilelere hemen ulaşabileceksiniz. Uygulamada yüzlerce oyuna ait hileler mevcut. Zorlandığınız oyunlarda eğer hile kodlarına ihtiyaç duyuyor iseniz o zaman bu uygulama size oldukça yardımcı olacaktır.

Aradığınız oyun ilgili şifreler size oyunun içerisinde verilecektir. Böylece hangi oyunla ilgili şifre arıyor iseniz oyun içerisinde var. Oyunlar size alt alta veriliyor ve böylece o oyunlar ilgili kaç adet şifre mevcut onu bulabileceksiniz. Seçtiğiniz şifre seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza oyun ile ilgili kısa bir bilgi veriliyor ve alt tarafta da indirme linkleri mevcut. Kolay bir şekilde indirerek oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Uygulama da okumadığını hileler size “Tüm Okunmamışlar” seçeneği altında verilmekte. Favori hileleri “Tüm Favoriler” seçeneği altında toplayabilirsiniz. Böylece aradığını zaman hemen ulaşın. Kolay gelsin…

Oyun Hileleri ve Şifreleri İçin Yorum Yap