Paint.NET

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.16
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Paint Alternatifi Resim Editörü

4.67/5, Toplam: 3 kişi

Paint.NET Windows bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış katman destekli ücretsiz ve Türkçe resim/fotoğraf düzenleme programıdır. Resim ve fotoğraflarını işlemek için iyi bir programdır. Paint.NET Microsoft ek yardımıyla Washington State Üniversitesi’n de geliştirilen ve MS Paint için ücretsiz bir yedektir. Program tüm ortak düzenleme araçları yanı sıra klon damgası ve çeşitli görüntü efektleri içeren temiz ve kolay anlaşılır bir arayüz sunar. Daha ileri kullanıcılar da Paint.NET şeffaflık ve katman ayarlamalarından faydalanabilir.

Paint.NET diğer özelliklerine baktığımız zaman, kırmızı göz kaldırma/giderme, resim/fotoğraf boyutlandırma, keskinleştirme, çoklu geri alma ve daha fazlasını içerir. Fotoğraflar üzerinde bir çok iyileştirme yapmayı sağlayan Paint.NET bir çok kullanıcı tarafından beğenilen bir resim editörüdür.

Resim ve fotoğraf düzenleme programları arasında Paint.NET en iyilerden biridir. Windows bilgisayarınızda kolayca ve gelişmiş araçlar ile resim ve fotoğraflarınız üzerinde bazı rötuşlar yapabilirsiniz. Dilerseniz diğer resim düzenleme programlarına göz atabilirsiniz.

Paint.NET Türkçe Yama İndir
Paint.NET Türkçe Yama Dosyası

Paint.NET Hakkında Yazılar

Paint.NET İçin Yorum Yap