Pale Moon

Sponsorlu Bağlantılar
27.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Optimize Edilmiş Firefox Web Tarayıcısı

  • Performans için optimize edilmiştir.
  • Firefox'dan daha hızlı.
  • Türkçe dil desteği.

Pale Moon yüksek performanslı işlemciler ile Windows işletim sistemleri için optimize edilmiş Firefox kopyası olan ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Pale Moon  standart Firefox tarayıcısı ile aynı arayüze sahip ve Firefox uzantıları, temaları ve kimlikleri destekler.

Tüm mevcut uzantılar, yer imleri ve ayarlar yükleme sırasında içe aktarılır, logosu dışında pek bir farklılık göremedim. Ne farklar olabilir, ancak optimize nedeniyle hızlı kodlama ve sayfa oluşturma gibi (biraz) daha düşük bellek tüketimi var.

Pale Moon Firefox kaynağına dayalı ve güvenlik aynı düzeyde sunulmuştur. Pale Moon performans nedenlerinden dolayı devre dışı bırakılan erişilebilirlik özellikleri ve ebeveyn kontrolü özelliklerinin haricinde çoğu Firefox özelliklerini destekler. Pale Moon web tarayıcı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 32 Bit/64 Bit ile uyumlu ayrı ayrı sürümleri mevcuttur.

Firefox tarayıcısını seviyorsanız ve daha hızlı bir deneyim yaşamak istiyorsanız performans için optimize edilmiş Pale Moon tarayıcısını deneyebilirsiniz.

Pale Moon İçin Yorum Yap