Panda Cloud Cleaner

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.10
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz Panda dezenfeksiyon aracı

Panda Cloud Cleaner  tam anlamı ile sisteminiz için bir antivirüs programı değildir, zararlı yazılımlara karşı bir dezenfeksiyon aracıdır.

Bulut hizmet sunan hizmetleri korumak için faydalı olacak ücretsiz bir program. Panda Cloud Cleaner bulut tabanlı hizmet sunan ücretsiz malware, kötü amaçlı yazılım tespit etme programı.

Panda Cloud Cleaner programı bilgisayarınızı tarayarak sisteminizde bulunan tehlikeleri, zararlı dosyaları tespit eder ve temizlemeyi sağlar. Bu sayede bilgisayarınız virüs tehlikelerine karşı korunmuş olur.

Panda Cloud Cleaner ile virüsleri temizleme

Panda Cloud Cleaner, geleneksel antivirüs programlarının algılayamadığı zararlı yazılımları kaldırmak için ortak zeka (bulut tarama) temelli derin tarama gerçekleştiren gelişmiş bir dezenfeksiyon aracıdır. Bilgisayarınızda virüs bulunduğundan şüphelenirseniz, Panda Cloud Cleaner’ı kullanın.

Panda Cloud Cleaner ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Kurulum sırasında bir tarama başlatılır ve tarama tamamlandığında, Panda Cloud Cleaner bulunan kötü amaçlı yazılımların bir özetini görüntüler. Yanlışlıkla meşru uygulamaların kaldırılmasını önlemek için algılama listesini dikkatle gözden geçirin ve Temizle düğmesini tıklayın.

Panda Cloud Cleaner tarama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için ekranın üst kısmındaki soru işareti sembolünden edinilebilecek dahili yardım sayfasını ziyaret edin.

Not: Bazı Potansiyel Olarak İstenmeyen Programlar (PUPS), Panda Cloud Cleaner taramasını çalıştırdıktan sonra iz bırakabilir. Örneğin, tarayıcınızın başlangıç sayfası değiştirilmişse, yapmanız gereken tek şey, tarayıcı kısayollarının temiz olduğundan emin olmaktır. Bunu yapmak için, tarayıcı kısayolunu (genellikle masaüstünde bulunur) sağ tıklayın, Özellikler’e gidin, Kısayol sekmesini tıklayın ve Hedef alanında uzun URL’yi kaldırın.

Panda Cloud Cleaner Portable İndir
Windows için taşınabilir ücretsiz Panda dezenfeksiyon aracı

Panda Cloud Cleaner Hakkında Yazılar

Panda Cloud Cleaner İçin Yorum Yap