Panda Jam (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Panda Jam Oyunu

Panda Jam, SGN tarafından sunulan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için eğlenceli ücretsiz ve Türkçe bir bulmaca oyunu. Yavru pandaları kurtarmak için renkli küpleri kırın. 23 benzersiz adalar arasında küpleri açın güç nesnelerini ortaya çıkararak küpleri daha kolay kırın. Haftalık oyunlar oynayın pek çok ödül kazanın.

Facebook üzerinden bağlanın ve arkadaşlarınızla oynayın. Senkronizasyon sağlayarak bilgisayardan veya Android cihazlardan kaldığınız yerden devam edin. Facebook arkadaşlarınızla oynayarak hediyeler kazanabilir ve birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

200’den fazla zorlu engelleri aşmaya çalışın. Patlayıcı güçler sayesinde daha kolay bir ilerleme sağlayın. Arkadaşlarınızla takım oluşturarak ödüller kazanabilirsiniz. Takımınıza yardımcı olmak için çilek toplayın. Senkronize özelliği sayesinde herhangi bir cihaz ve platformdan sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Eğlenceli bir oyun olduğunu söylemek istiyorum. Bebek pandaları anne pandaya kavuşturmak için tüm tuzakları ortadan kaldırın.

Sizde hemen iPhone, iPad için Panda Jam oyununu indirin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Panda Jam (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap