Panda Pop (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Panda Pop Oyunu

Panda Pop, Windows Phone mobil cihazlar için eğlenceli ücretsiz bulmaca oyunudur. Bu oyuna benzer bir çok oyun bulabilirsiniz. Bebek pandaları kurtarmak için aynı renkteki topları yok etmeniz gerekiyor.

Panda Pop oyunun hikayesine bakacak olursak; Kaçırılan panda yavrularını tuzaklardan kurtarmak gerekir. Yavruları annelerine kavuşturmak için kabarcıkları eşleştirerek patlatın. Her seviyeyi geçtiğiniz zaman sizi daha zorlu seviyeler bekliyor. Size yardımcı olacak elementlerin gücünü kullanın.

Oyun bazen sinir bozucu olabilir. Ama yavru pandaları kurtardıkça daha keyif alacaksınız. Benzersiz 1000’den fazla seviye sizi bekliyor. Kabarcıkları artırmak için özel özellikler mevcuttur. Çarpıcı grafik ve sevimli animasyonlarla keyifli bir deneyim sunuyor.

Panda Pop oyununa Facebook ile girişi yapabilir arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Özel ödüllerin ve olayların tadını çıkarın. Pek çok cihaz ve platform üzerinde sorunsuz bir senkronizasyon sağlar. Kaldığınız yerden diğer cihazlarda da devam edebilirsiniz.

Sizde hemen Windows Phone için Panda Pop oyununu indirin ve bu keyifli oyunun tadını çıkarın.

Panda Pop (Windows Phone) İçin Yorum Yap